Imaginea produsului nu este încă disponibilă.

DETALII TEHNICE

SPECIFICAȚII

part type
Switch Solenoid
mfr
DELCO
mfr series
41MT
voltage
24
terminal battery
1/2-13 POST
terminal motor
1/2-13 POST
terminal switch
10-32 POST
type
INTERMITTENT DUTY
terminal count
3

WAI / SOLENOIDS & RELAYS CATALOG

WAI 741682C

WAI 741682C

ZF NO.
/
Tensiune
24V
Serie
/
Contactați echipa noastră →

OE SOLENOID

1
SOLENOID OE from the WAI source catalog
ProducătorNumăr de referință
Delco1115678

PENTRU DEMAROR

Coduri de demaroare13

Starter motor codes from the WAI source catalog
ProducătorCod demaror
Lester6634
Caterpillar3E2298
Caterpillar8C4773
Caterpillar9Y1945
Cummins3675209RX
Cummins3921403
Delco10461239
Delco10478817
Delco10478925
Delco10478969
Delco10479221
Delco10479275
Delco10479304

PENTRU VEHICUL

Applications3

Applications from the WAI source catalog
PENTRU VEHICULModelVariantăDin anulPână în anul
Atlas CopcoXAMS355Cummins C8.31997—
Caterpillar Ag. & Ind.938FCat. 311619941997
Caterpillar Ag. & Ind.950FCat. 311619911996