Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

part type
Switch Solenoid
mfr
DELCO
mfr series
41MT
voltage
24
terminal battery
1/2-13 POST
terminal motor
1/2-13 POST
terminal switch
10-32 POST
type
INTERMITTENT DUTY
terminal count
3

WAI / SOLENOIDS & RELAYS CATALOG

WAI 741682C

WAI 741682C

ZF NO.
/
Napětí
24V
Řada
/
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

1
SOLENOID OE from the WAI source catalog
VýrobceReferenční číslo
Delco1115678

PRO STARTÉR

Kódy startérů13

Starter motor codes from the WAI source catalog
VýrobceKód startéru
Lester6634
Caterpillar3E2298
Caterpillar8C4773
Caterpillar9Y1945
Cummins3675209RX
Cummins3921403
Delco10461239
Delco10478817
Delco10478925
Delco10478969
Delco10479221
Delco10479275
Delco10479304

PRO VOZIDLO

Applications3

Applications from the WAI source catalog
PRO VOZIDLOModelVariantaOd rokuDo roku
Atlas CopcoXAMS355Cummins C8.31997—
Caterpillar Ag. & Ind.938FCat. 311619941997
Caterpillar Ag. & Ind.950FCat. 311619911996