Ürün resmi henüz mevcut değil.

TEKNİK AYRINTILAR

ÖZELLİKLER

SOLENOID VOLTAGE [V]
12
CLAMP: B+
M8
CLAMP: MOTOR
M8
CLAMP: S
M6
NUMBER OF HOLES
3
LENGTH
62,7
ENGAGED
22,5
DIAMETER
54
LENGHT
39
Net weight [kg]
0,687

ZM / SOLENOID & RELAY CATALOG

ZM3-395

Starter Relay ZM 3-395

ZF NO.
66-011-12V
Gerilim
12V
Seri
MARELLI
Ekibimizle iletişime geçin →

SOLENOİD OE

2
SOLENOID OE from the ZM source catalog
ÜreticiReferans numarası
MARELLI636 024 04
WAI66-9308

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları12

Starter motor codes from the ZM source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
FIAT1319555080
FIAT1331329080
FIAT46231646
FIAT71721242
FIAT71782324
IVECO1311955508
LESTER18940
LESTER18941
LESTER33224
MARELLI631 140 14
MARELLIE95RL
MARELLIMSN801

ARAÇ İÇİN

Araç uygulamaları2

Vehicle applications from the ZM source catalog
ARAÇ İÇİNModelVaryantBaşlangıç yılıBitiş yılı
FIATDucato2.8 TDi1997—
IVECODaily35.10 3.0 Turbo1997—