Ürün resmi henüz mevcut değil.

TEKNİK AYRINTILAR

ÖZELLİKLER

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
68.60
O.D.2 [ mm ]
70.00
L.1 [ mm ]
122.00
B+ [ mm ]
UNC 1/2-13
L.B+ [ mm ]
36.00
Coil bolt [ mm ]
UNC 1/2-13
L.Coil bolt [ mm ]
10.00
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS1189P

SS1189P

ZF NO.
13-205-12V
Gerilim
12V
Seri
DELCO REMY
Ekibimizle iletişime geçin →

SOLENOİD OE

5
SOLENOID OE from the AS source catalog
ÜreticiReferans numarası
DELCO10511210
DELCO1115694
DELCO1115704
ZM355
ZMZM355

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları18

Starter motor codes from the AS source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
DELCO10478890
DELCO10478953
DELCO10479035
DELCO10479069
DELCO10479117
DELCO10479169
DELCO10479170
DELCO10479187
DELCO1990379
DELCO1990420
DELCO1990483
DELCO1993795
DELCO1993947
DELCO1993969
DELCO1993970
DELCO1993974
DELCO1993997
DELCO8200015