Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
68.60
O.D.2 [ mm ]
70.00
L.1 [ mm ]
122.00
B+ [ mm ]
UNC 1/2-13
L.B+ [ mm ]
36.00
Coil bolt [ mm ]
UNC 1/2-13
L.Coil bolt [ mm ]
10.00
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS1189P

SS1189P

ZF NO.
13-205-12V
Tensioni
12V
Seria
DELCO REMY
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

5
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
DELCO10511210
DELCO1115694
DELCO1115704
ZM355
ZMZM355

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes18

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
DELCO10478890
DELCO10478953
DELCO10479035
DELCO10479069
DELCO10479117
DELCO10479169
DELCO10479170
DELCO10479187
DELCO1990379
DELCO1990420
DELCO1990483
DELCO1993795
DELCO1993947
DELCO1993969
DELCO1993970
DELCO1993974
DELCO1993997
DELCO8200015