Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-820-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-820-12V
OE
14
PËR MOTORIN E NDEZJES
7

OE E SOLENOIDIT

14
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331302088
BOSCH0331302106
CARGO136544
CARGOF032136544
ELECTROLOGSOL1294
ERA227707
GHIBAUDIE3680
KRAUFSSB6544
LAUBERCQ2030632
MAGNETI MARELLI940113050250
MAGNETI MARELLIAME0250
POWERMAX81011322
WILSON60-15-6618
ZMZM728

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes7

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001208203
BOSCH0001208205
BOSCH0001208214
BOSCH0001208406
BOSCH0001311146
BOSCH9000142101
BOSCH9000142102