Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-269-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-269-12V
OE
21
PËR MOTORIN E NDEZJES
10

OE E SOLENOIDIT

21
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BMW12417804141
BOSCH2339305114
BOSCH2339305162
BOSCH2339305257
BOSCH2339305305
CARGO331985
CARGO335054
CARGOF032331985
CARGOF032335054
ELECTROLOGSOL1155
IKA465069
KRAUFSSB5114
RNLRNLS2202
RNLRNLS2267
WAI054000186016
WAI054000186440
WAI6691255
WOODAUTOSND13076
WOODAUTOWOOSND13076
ZM383
ZMZM383

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes10

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS0292
AS-PLS0479
AS-PLS0595
BOSCH0001109069
BOSCH0001109070
BOSCH0001115068
BOSCH0001115069
BOSCH0001148023
BOSCH0001148024
BOSCH0001148509