Obrázek produktu zatím není k dispozici.

PŘIŘAZENÍ MODELŮ

REFERENCE MODELŮ

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-269-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-269-12V
OE
21
PRO STARTÉR
10
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

21
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceReferenční číslo
BMW12417804141
BOSCH2339305114
BOSCH2339305162
BOSCH2339305257
BOSCH2339305305
CARGO331985
CARGO335054
CARGOF032331985
CARGOF032335054
ELECTROLOGSOL1155
IKA465069
KRAUFSSB5114
RNLRNLS2202
RNLRNLS2267
WAI054000186016
WAI054000186440
WAI6691255
WOODAUTOSND13076
WOODAUTOWOOSND13076
ZM383
ZMZM383

PRO STARTÉR

Kódy startérů10

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceKód startéru
AS-PLS0292
AS-PLS0479
AS-PLS0595
BOSCH0001109069
BOSCH0001109070
BOSCH0001115068
BOSCH0001115069
BOSCH0001148023
BOSCH0001148024
BOSCH0001148509