Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-155-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-155-12V
OE
16
PËR MOTORIN E NDEZJES
11

OE E SOLENOIDIT

16
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331303103
CARGO139068
CARGOF032139068
ELECTROLOGSOL1316
ERA227092
GHIBAUDIE3711
KRAUFSSB9068
LAUBERCQ2030055
MAGNETI MARELLI940113050392
MAGNETI MARELLIAME0392
MERCEDES0001529010
MERCEDESA0001529010
POWERMAX1013208
POWERMAX81013208
WOODAUTOSND12577
ZMZM1674

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes11

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS01224S
AS-PLS0419
BOSCH0001218025
BOSCH0001218029
BOSCH0001218107
BOSCH0001218109
BOSCH0001218160
BOSCHB001233017
BOSCHB001233112
BOSCHB001233168
BOSCHB001233174