Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

60-023-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
60-023-12V
OE
20
PËR MOTORIN E NDEZJES
13

OE E SOLENOIDIT

20
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
AS-PLSS3011
CARGO236801
CARGOF032236801
CASCOCSO15100
CQCQ2031439
ELECTROLOGSOL0061
ERA227059
FIAT77362732
GHIBAUDIE7483
IKA460191
IKA462259
KRAUFSSV6801
POWERMAX1014830
POWERMAX81014830
REAL20379001
SANDOSSO15100
VALEO594646
VALEOCED5215
WOODAUTOSND13024
ZMZM1495

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes13

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS3017
AS-PLS3017VALEO
FIAT46823548
FIAT518102660
FIAT51880229
FIAT55204116
FIAT71724236
LANCIA46823548
VALEO438168
VALEO458191
VALEOD6G1
VALEOD6G32
VALEOD6G321