Obrázek produktu zatím není k dispozici.

PŘIŘAZENÍ MODELŮ

REFERENCE MODELŮ

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

60-023-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
60-023-12V
OE
20
PRO STARTÉR
13
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

20
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceReferenční číslo
AS-PLSS3011
CARGO236801
CARGOF032236801
CASCOCSO15100
CQCQ2031439
ELECTROLOGSOL0061
ERA227059
FIAT77362732
GHIBAUDIE7483
IKA460191
IKA462259
KRAUFSSV6801
POWERMAX1014830
POWERMAX81014830
REAL20379001
SANDOSSO15100
VALEO594646
VALEOCED5215
WOODAUTOSND13024
ZMZM1495

PRO STARTÉR

Kódy startérů13

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceKód startéru
AS-PLS3017
AS-PLS3017VALEO
FIAT46823548
FIAT518102660
FIAT51880229
FIAT55204116
FIAT71724236
LANCIA46823548
VALEO438168
VALEO458191
VALEOD6G1
VALEOD6G32
VALEOD6G321