Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

part type
Switch Solenoid
mfr
DELCO
mfr series
50MT
voltage
64
terminal battery
1/2-13 POST
terminal motor
1/2-13 POST
terminal switch
10-32 POST
type
INTERMITTENT DUTY
terminal count
4

WAI / SOLENOIDS & RELAYS CATALOG

WAI 1115568

WAI 1115568

ZF NO.
/
Tensioni
64V
Seria
/
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

4
SOLENOID OE from the WAI source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
Delco1115512
Delco1115527
Delco1115538
Delco1115568

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes10

Starter motor codes from the WAI source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
Lester6760
Delco10461167
Delco10461369
Delco10478830
Delco1109283
Delco1109758
Delco1109996
Delco1993743
Delco1993959
Delco1993960

FOR CAR

No records published in the source.