Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

PRIRADENIE MODELOV

REFERENCIE MODELOV

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

24-160X-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
24-160X-12V
OE
4
PRE ŠTARTÉR
8
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

4
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
CARGO235320
CARGOF032235320
ELECTROLOGSOL6124
KRAUFSSN7320

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov8

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobcaKód štartéra
AS-PLS6038
DENSO1280002670
DENSO1280002790
DENSO1280003740
DENSO1280003741
DENSO1280008650
DENSO1280008690
DENSO4280004810