Imaginea produsului nu este încă disponibilă.

DETALII TEHNICE

SPECIFICAȚII

SOLENOID VOLTAGE [V]
24
CLAMP: B+
UNC 1/2"
CLAMP: MOTOR
UNC 1/2" X 1/4"
CLAMP: S
UNF 10
TERMINAL DUMMY
UNF 10
NUMBER OF HOLES
3
LENGTH
121,5
DIAMETER
69
LENGHT
90
Net weight [kg]
1,643

ZM / SOLENOID & RELAY CATALOG

ZM468

Starter Relay ZM 468

ZF NO.
13-2016-24V
Tensiune
24V
Serie
DELCO REMY
Contactați echipa noastră →

OE SOLENOID

1
SOLENOID OE from the ZM source catalog
ProducătorNumăr de referință
DELCO REMY1115634

PENTRU DEMAROR

Coduri de demaroare15

Starter motor codes from the ZM source catalog
ProducătorCod demaror
CATERPILLAR1438434
CATERPILLAR9X9995
CATERPILLAR9Y1945
DELCO REMY10461085
DELCO REMY10461153
DELCO REMY10461395
DELCO REMY10461417
DELCO REMY10478815
DELCO REMY10478961
DELCO REMY10479013
DELCO REMY10479172
DELCO REMY1993995
LESTER6633
LESTER6666
LESTER6800

Starter motor series1

Starter motor series from the ZM source catalog
ProducătorSerie
DELCO REMYMotor de Partida 41MT / 41MT Starter Motor Series

PENTRU VEHICUL

Aplicații pentru vehicule4

Vehicle applications from the ZM source catalog
PENTRU VEHICULModelVariantăDin anulPână în anul
ATLAS COPCOXAMS355with Cummins Engines——
CATERPILLARCarregadeira 938F———
CATERPILLARExcavator 322 Lwith 3116 Caterpillar diesel engine19931996
DELCO REMYMotores de partida 41MT———