Zdjęcie produktu nie jest jeszcze dostępne.

DANE TECHNICZNE

SPECYFIKACJE

SOLENOID VOLTAGE [V]
24
CLAMP: B+
UNC 1/2"
CLAMP: MOTOR
UNC 1/2" X 1/4"
CLAMP: S
UNF 10
TERMINAL DUMMY
UNF 10
NUMBER OF HOLES
3
LENGTH
121,5
DIAMETER
69
LENGHT
90
Net weight [kg]
1,643

ZM / SOLENOID & RELAY CATALOG

ZM468

Starter Relay ZM 468

ZF NO.
13-2016-24V
Napięcie
24V
Seria
DELCO REMY

OE ELEKTROWŁĄCZNIKA

1
SOLENOID OE from the ZM source catalog
ProducentNumer referencyjny
DELCO REMY1115634

DO ROZRUSZNIKA

Numery rozruszników15

Starter motor codes from the ZM source catalog
ProducentNumer rozrusznika
CATERPILLAR1438434
CATERPILLAR9X9995
CATERPILLAR9Y1945
DELCO REMY10461085
DELCO REMY10461153
DELCO REMY10461395
DELCO REMY10461417
DELCO REMY10478815
DELCO REMY10478961
DELCO REMY10479013
DELCO REMY10479172
DELCO REMY1993995
LESTER6633
LESTER6666
LESTER6800

Starter motor series1

Starter motor series from the ZM source catalog
ProducentSeria
DELCO REMYMotor de Partida 41MT / 41MT Starter Motor Series

DO POJAZDU

Zastosowania w pojazdach4

Vehicle applications from the ZM source catalog
DO POJAZDUModelWariantOd rokuDo roku
ATLAS COPCOXAMS355with Cummins Engines——
CATERPILLARCarregadeira 938F———
CATERPILLARExcavator 322 Lwith 3116 Caterpillar diesel engine19931996
DELCO REMYMotores de partida 41MT———