Imaginea produsului nu este încă disponibilă.

CORESPONDENȚĂ MODELE

REFERINȚE MODELE

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

13-036-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
13-036-12V
OE
15
PENTRU DEMAROR
10

OE SOLENOID

15
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProducătorNumăr de referință
CARGO330380
CARGO330657
CARGOF032330380
CARGOF032330657
CQCQ2031428
DELCO10525353
ELECTROLOGSOL2036
ELECTROLOGSOL2059
ELECTROLOGSOL2089
KRAUFSSD0657
OPEL1202254
WAI054001041030
WAI66-136
WOODAUTOSND13049
WOODAUTOSND13052

PENTRU DEMAROR

Coduri de demaroare10

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProducătorCod demaror
AS-PLS1045
AS-PLS1098DELCO
AS-PLS1098S
AS-PLS9062
DELCO8000032
DELCO8000048
DELCO8000337
DELCO8000387
DELCO96673023
DELCO96831615