A termék képe még nem érhető el.

MODELLEGYEZTETÉS

MODELLHIVATKOZÁSOK

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

13-036-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
13-036-12V
OE
15
ÖNINDÍTÓHOZ
10

MÁGNESKAPCSOLÓ OE

15
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
GyártóHivatkozási szám
CARGO330380
CARGO330657
CARGOF032330380
CARGOF032330657
CQCQ2031428
DELCO10525353
ELECTROLOGSOL2036
ELECTROLOGSOL2059
ELECTROLOGSOL2089
KRAUFSSD0657
OPEL1202254
WAI054001041030
WAI66-136
WOODAUTOSND13049
WOODAUTOSND13052

ÖNINDÍTÓHOZ

Önindítókódok10

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
GyártóÖnindítókód
AS-PLS1045
AS-PLS1098DELCO
AS-PLS1098S
AS-PLS9062
DELCO8000032
DELCO8000048
DELCO8000337
DELCO8000387
DELCO96673023
DELCO96831615