Zdjęcie produktu nie jest jeszcze dostępne.

DANE TECHNICZNE

SPECYFIKACJE

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
50.00
O.D.2 [ mm ]
47.90
L.1 [ mm ]
76.50
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
16.20
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
10.70
Replacement for
DENSO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS6019

SS6019

ZF NO.
24-160X-12V
Napięcie
12V
Seria
DENSO

OE ELEKTROWŁĄCZNIKA

4
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProducentNumer referencyjny
CARGO235320
CARGOF032235320
ELECTROLOGSOL6124
KRAUFSSN7320

DO ROZRUSZNIKA

Numery rozruszników8

Starter motor codes from the AS source catalog
ProducentNumer rozrusznika
DENSO1280002670
DENSO1280002790
DENSO1280003740
DENSO1280003741
DENSO1280008650
DENSO1280008690
DENSO4280004810
AS-PLS6038