A termék képe még nem érhető el.

MODELLEGYEZTETÉS

MODELLHIVATKOZÁSOK

WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-D31-24V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-D31-24V
OE
15
ÖNINDÍTÓHOZ
6

MÁGNESKAPCSOLÓ OE

15
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
GyártóHivatkozási szám
BOSCH9330081036
BOSCH933A081036
CASCOCSO10616
ELECTROLOGSOL1249
ERA227462
FIAT75204245
GHIBAUDIE3660
KRAUFSSB0550
MAGNETI MARELLI940113050113
MAGNETI MARELLIAME0113
MERCEDES0001527410
MERCEDESA0001527410
SANDOSSO10616
WILSON60-15-6605
ZMZM550

ÖNINDÍTÓHOZ

Önindítókódok6

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
GyártóÖnindítókód
BOSCH9000083045
BOSCH9000083052
BOSCH9000083063
BOSCH9000083066
BOSCH9000453075
BOSCH9000453086