Slika proizvoda još nije dostupna.

POVEZIVANJE MODELA

REFERENCE MODELA

AS
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

13-106-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
13-106-12V
OE
3
ZA ELEKTROPOKRETAČ
9

OE ELEKTROMAGNETSKOG PREKIDAČA

3
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProizvođačReferentni broj
DELCO REMY10467421
DELCO REMY10468962
WAI66-131

ZA ELEKTROPOKRETAČ

Kodovi elektropokretača9

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProizvođačKod elektropokretača
DELCO REMY21020892
DELCO REMY21020893
DELCO REMY21021648
DELCO REMY9000751
DELCO REMY9000758
DELCO REMY9000785
LESTER6401
LESTER6432
LESTER6433