Tuotekuva ei ole vielä saatavilla.

MALLIEN VASTAAVUUDET

MALLIVIITTEET

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

60-0182-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
60-0182-12V
OE
7
KÄYNNISTIMELLE
37

SOLENOIDIN OE

7
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ValmistajaViitenumero
CASCOCSO15177GS
LOGISTIK036023177
REAL20379771OE
SANDOSSO151771
VALEO595838
VALEOCED5270
WAI054001203500

KÄYNNISTIMELLE

Käynnistinmoottorien koodit37

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ValmistajaKäynnistimen koodi
AS-PLS3172S
AS-PLS3218S
CITROËN1606413580
CITROËN5802-AS
CITROËN5802-FC
FORD1740948
FORD1741087
FORD1745176
FORD1880119
FORD1912881
FORD2033120
FORD2242412
FORDBK3T-11000-CC
FORDBK3T-11000-DB
FORDBK3T-11000-FA
FORDCC1T-11000-BA
FORDCC1T-11000-BB
FORDCC1T-11000-DA
FORDCC1T-11000-DB
FORDCC1T-11000-DC
FORDCC1T-11000-DD
FORDKV6T-11000-DA
FORDKV6Z-11002-A
LESTER30353
MOTORCRAFTSA1121
VALEO1216950
VALEO438321
VALEO438360
VALEO438601
VALEO458746
VALEO458749
VALEO458876
VALEORSM16A-15
VALEOTS22-29
VALEOTS2234
VALEOTS2257
VALEOTS22E28