Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
46.50
O.D.2 [ mm ]
42.00
L.1 [ mm ]
52.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
17.60
Coil bolt [ mm ]
M6x1.0
L.Coil bolt [ mm ]
9.60
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS1086S

SS1086S

ZF NO.
13-305-12V
Napětí
12V
Řada
DELCO REMY
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

7
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobceReferenční číslo
DELCO10528310
ZM3261
ZMZM3261
GHIBAUDIE9214
KRAUFSSD2318
WAI054.000.876.036
WAI054.001.230.590

PRO STARTÉR

Kódy startérů10

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobceKód startéru
DELCO25187951
DELCO8000475
DELCO96289430
DELCO96469962
DELCO96497702
DELCO96943429
DELCO96963483
DELCODRS0210
AS-PLS1082S
AS-PLS1144S