Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
61.70
O.D.2 [ mm ]
53.80
L.1 [ mm ]
82.70
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
36.50
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
25.50
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0083

SS0083

ZF NO.
84-D301-24V(T)
Napětí
24V
Řada
BOSCH
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

5
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobceReferenční číslo
BOSCH2339402311
BOSCH2339402368
CARGO333392
CARGOF032333392
ELECTROLOGSOL1151

PRO STARTÉR

Kódy startérů12

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobceKód startéru
BOSCH0001261007
BOSCH0001261008
BOSCH0001261041
BOSCH0001261046
BOSCH0001261049
BOSCH0001261071
AS-PLS01125(SEG)
AS-PLS01176(SEG)
AS-PLS0261
AS-PLS0594
AS-PLS0594(SEG)
AS-PLS0776S