Ürün resmi henüz mevcut değil.

TEKNİK AYRINTILAR

ÖZELLİKLER

SOLENOID VOLTAGE [V]
12
CLAMP: B+
M8
CLAMP: MOTOR
M8
CLAMP: S
M6
NUMBER OF HOLES
3
LENGTH
71,4
ENGAGED
NA
DIAMETER
51,5
LENGHT
51,5
Net weight [kg]
0,505

ZM / SOLENOID & RELAY CATALOG

ZM5-861

Starter Relay ZM 5-861

ZF NO.
13-106-12V
Gerilim
12V
Seri
DELCO REMY
Ekibimizle iletişime geçin →

SOLENOİD OE

3
SOLENOID OE from the ZM source catalog
ÜreticiReferans numarası
DELCO REMY10467421
DELCO REMY10468962
WAI66-131

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları9

Starter motor codes from the ZM source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
DELCO REMY21020892
DELCO REMY21020893
DELCO REMY21021648
DELCO REMY9000751
DELCO REMY9000758
DELCO REMY9000785
LESTER6401
LESTER6432
LESTER6433

ARAÇ İÇİN

Araç uygulamaları7

Vehicle applications from the ZM source catalog
ARAÇ İÇİNModelVaryantBaşlangıç yılıBitiş yılı
ASÜNAGT1.6 L1993—
ASÜNASE1.6 L1993—
PONTIACLeMans1.6 L19881993
PONTIACOptima1.6 L19881993
SATURNSC series1.9 L (116) L419911993
SATURNSL series1.9 L (116) L419911993
SATURNSW series1.9 L (116) L41993—