Ürün resmi henüz mevcut değil.

TEKNİK AYRINTILAR

ÖZELLİKLER

SOLENOID VOLTAGE [V]
12
CLAMP: B+
M6
CLAMP: MOTOR
M6
CLAMP: S
M6
NUMBER OF HOLES
2
LENGTH
57,6
DIAMETER
36
LENGHT
50
Net weight [kg]
0,310

ZM / SOLENOID & RELAY CATALOG

ZM2-407

Auxiliary Relay Starting ZM 2-407

ZF NO.
13-401-12V
Gerilim
12V
Seri
DELCO REMY
Ekibimizle iletişime geçin →

SOLENOİD OE

4
SOLENOID OE from the ZM source catalog
ÜreticiReferans numarası
DELCO REMY10515812
DELCO REMY10515872
DELCO REMY10524149
WAI67-1816

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları9

Starter motor codes from the ZM source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
DELCO REMY10479646
DELCO REMY10479651
DELCO REMY8200003
DELCO REMY8200013
DELCO REMY8200063
DELCO REMY8200103
DELCO REMY8200295
DELCO REMY8200972
MERCEDES-BENZA00 115 287

Starter motor series1

Starter motor series from the ZM source catalog
ÜreticiSeri
DELCO REMYMotor de Partida 29MT / 29MT Starter Motor Series

ARAÇ İÇİN

Araç uygulamaları51

Vehicle applications from the ZM source catalog
ARAÇ İÇİNModelVaryantBaşlangıç yılıBitiş yılı
DELCO REMYMotores de partida 29MT———
FORDF6506.0 L V8 - 365 CID2004—
FORDF7506.0 L V8 - 365 CID2004—
FREIGHTLINERTruckwith Mercedes Engines——
INTERNATIONAL3000—1999—
INTERNATIONAL4000—2003—
INTERNATIONALBE—2005—
INTERNATIONALCE—2005—
INTERNATIONALDuraStar—2008—
INTERNATIONALHeavy Duty Truck 1652—2004—
INTERNATIONALHeavy Duty Truck 3900 Series Bus—1999—
INTERNATIONALHeavy Duty Truck 4200 Series—2002—
INTERNATIONALMedium Truck 1652—2004—
INTERNATIONALMedium Truck 3000 Series—1999—
INTERNATIONALMedium Truck 3900 Series—1999—
INTERNATIONALMedium Truck 4000 Series—2003—
INTERNATIONALMedium Truck 4200 Series—2002—
INTERNATIONALMedium Truck 4900 Series—2003—
INTERNATIONALTerraStar—2010—
MERCEDES-BENZ1418R com motor OM 364 12V——
MERCEDES-BENZ1418R com motor OM 366 12V——
MERCEDES-BENZ1418R with 12V OM 364 engine——
MERCEDES-BENZ1418R with 12V OM 366 engine——
MERCEDES-BENZ1720K com motor OM 364 12V——
MERCEDES-BENZ1720K com motor OM 366 12V——
MERCEDES-BENZ1720K with 12V OM 364 engine——
MERCEDES-BENZ1720K with 12V OM 366 engine——
MERCEDES-BENZ1720com motor OM 364 12V——
MERCEDES-BENZ1720com motor OM 366 12V——
MERCEDES-BENZ1720with 12V OM 364 engine——
MERCEDES-BENZ1720with 12V OM 366 engine——
MERCEDES-BENZ710com motor OM 364 12V——
MERCEDES-BENZ710com motor OM 366 12V——
MERCEDES-BENZ710with 12V OM 364 engine——
MERCEDES-BENZ710with 12V OM 366 engine——
MERCEDES-BENZ712E com motor OM 364 12V——
MERCEDES-BENZ712E com motor OM 366 12V——
MERCEDES-BENZ712E with 12V OM 364 engine——
MERCEDES-BENZ712E with 12V OM 366 engine——
MERCEDES-BENZLO 712com motor OM 364 12V——
MERCEDES-BENZLO 712com motor OM 366 12V——
MERCEDES-BENZLO 712with 12V OM 364 engine——
MERCEDES-BENZLO 712with 12V OM 366 engine——
MERCEDES-BENZLO 812com motor OM 364 12V——
MERCEDES-BENZLO 812com motor OM 366 12V——
MERCEDES-BENZLO 812with 12V OM 364 engine——
MERCEDES-BENZLO 812with 12V OM 366 engine——
MERCEDES-BENZLO 814com motor OM 364 12V——
MERCEDES-BENZLO 814com motor OM 366 12V——
MERCEDES-BENZLO 814with 12V OM 364 engine——
MERCEDES-BENZLO 814with 12V OM 366 engine——