Ürün resmi henüz mevcut değil.

TEKNİK AYRINTILAR

ÖZELLİKLER

SOLENOID VOLTAGE [V]
24
CLAMP: B+
M6
CLAMP: MOTOR
M6
CLAMP: S
M5
Net weight [kg]
0,345

ZM / SOLENOID & RELAY CATALOG

ZM1-409

Auxiliary Relay Starting ZM 1-409

ZF NO.
13-417-24V(L2)
Gerilim
24V
Seri
DELCO REMY
Ekibimizle iletişime geçin →

SOLENOİD OE

2
SOLENOID OE from the ZM source catalog
ÜreticiReferans numarası
DELCO REMY10512097
WAI67-1811

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları11

Starter motor codes from the ZM source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
DELCO REMY19026030
DELCO REMY19026032
DELCO REMY8200000
DELCO REMY8200024
DELCO REMY8200053
DELCO REMY8200072
FORD6C45-11001-AA
VOLKSWAGEN2T0911023-F
VOLKSWAGEN2T0911023F
VOLVO11127679
VOLVO20430564

Starter motor series1

Starter motor series from the ZM source catalog
ÜreticiSeri
DELCO REMYMotor de Partida 38MT / 38MT Starter Motor Series

ARAÇ İÇİN

Araç uygulamaları24

Vehicle applications from the ZM source catalog
ARAÇ İÇİNModelVaryantBitiş yılı
DELCO REMYMotores de partida 38MT——
FORDCargo 2632com motor Cummins eletrônico ISC 6 cilindros 8.3 L.—
FORDCargo 2632with 6 ISC 8.3 liters Cummins engine.—
FORDCargo 2932com motor Cummins eletrônico ISC 6 cilindros 8.3 L.—
FORDCargo 2932with 6 ISC 8.3 liters Cummins engine.—
FORDCargo 2932with 6 ISC 8.3 liters Cummins engine.—
FORDCargo 4532com motor Cummins eletrônico ISC 6 cilindros 8.3 L.—
FORDCargo 4532with 6 ISC 8.3 liters Cummins engine.—
FORDCargo 5032com motor Cummins eletrônico ISC 6 cilindros 8.3 L.—
FORDCargo 5032with 6 ISC 8.3 liters Cummins engine.—
VOLKSWAGEN17.320E——
VOLKSWAGEN18.310 Titan——
VOLKSWAGEN18.310 Titan Tractor——
VOLKSWAGEN19.360E——
VOLKSWAGEN25.320E——
VOLKSWAGEN25.370E——
VOLKSWAGEN25.400E——
VOLKSWAGENCaminhão / Trucks——
VOLKSWAGENConstellation 18.310——
VOLKSWAGENTruck——
VOLVOFH 12com motor Cummins eletrônico 12.1 L.—
VOLVOFH 12with 12.1 liters Cummins engine.—
VOLVONH 12com motor Cummins eletrônico 12.1 L.—
VOLVONH 12with 12.1 liters Cummins engine.—