Ürün resmi henüz mevcut değil.

TEKNİK AYRINTILAR

ÖZELLİKLER

part type
Switch Solenoid
mfr
DELCO
mfr series
29MT
voltage
24
mount type
FLANGE
terminal battery
M6 X 1.0 POST
terminal motor
EYELET TERMINAL
terminal switch
EYELET TERMINAL
type
INTERMITTENT DUTY
terminal count
3

WAI / SOLENOIDS & RELAYS CATALOG

WAI 67-1821

WAI 67-1821

ZF NO.
/
Gerilim
24V
Seri
/
Ekibimizle iletişime geçin →

SOLENOİD OE

5
SOLENOID OE from the WAI source catalog
ÜreticiReferans numarası
Delco10514696
Delco10515814
Delco10518784
Delco10546288
Hyundai36140-52000

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları19

Starter motor codes from the WAI source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
Lester31735
Lester31736
Lester6365
Lester6839
Lester6848
Lester6850
Audi, Volkswagen2T2-911-023-A
Audi, Volkswagen2T2-911-023A
Case87739573
Cummins4941055
Delco8200054
Delco8200064
Delco8200065
Delco8200292
Delco8200357
Delco8200386
Delco8200474
Mando2R0.911.023D
New Holland87739573

ARAÇ İÇİN

Applications8

Applications from the WAI source catalog
ARAÇ İÇİNModelVaryantBaşlangıç yılıBitiş yılı
El DoradoE-Z Rider IIL6 5.9L 359cid Cummins ISB2003—
El DoradoE-Z RiderL6 5.9L 359cid Cummins ISB2003—
El DoradoEscort REL6 5.9L 359cid Cummins ISB19951996
El DoradoEscort REL6 5.9L 359cid Cummins ISB1998—
El DoradoEscort REL6 5.9L 359cid Cummins ISB20022003
GilligCity TransitL6 5.9L 359cid Cummins ISB2002—
GilligLow FloorL6 5.9L 359cid Cummins ISB2003—
Orion BusOrion VIIL6 5.9L 359cid Cummins ISB20032007