Ürün resmi henüz mevcut değil.

TEKNİK AYRINTILAR

ÖZELLİKLER

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
46.50
O.D.2 [ mm ]
40.00
L.1 [ mm ]
73.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
17.50
Replacement for
DENSO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS6091S

SS6091S

ZF NO.
24-303-12V
Gerilim
12V
Seri
DENSO
Ekibimizle iletişime geçin →

SOLENOİD OE

12
SOLENOID OE from the AS source catalog
ÜreticiReferans numarası
TOYOTA28226-0T300
TOYOTA28226-21080
TOYOTA28226-21081
TOYOTA28226-47170
TOYOTA28226-47190
ZEN73665
ZENZN73665
ZM3665
ZMZM3665
AUTO MAGNETOAM-44618
ELECTROLOGSOL6104
KRAUFSSN1066

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları12

Starter motor codes from the AS source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
DENSO4280007410
DENSO4280007413
DENSO4280007414
DENSO4280007415
DENSO4280007420
DENSO4280007900
DENSO4280007904
DENSO4280008810
DENSO4380003400
DENSO4380003410
AS-PLS6245S
AS-PLS6256S