Ürün resmi henüz mevcut değil.

TEKNİK AYRINTILAR

ÖZELLİKLER

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
60.50
O.D.2 [ mm ]
36.00
L.1 [ mm ]
64.00
B+ [ mm ]
M6x1.0
Coil bolt [ mm ]
M6x1.0
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SAFETY SWITCHES CATALOG

SS1167P

SS1167P

ZF NO.
13-401-12V
Gerilim
12V
Seri
DELCO REMY
Ekibimizle iletişime geçin →

SOLENOİD OE

11
SOLENOID OE from the AS source catalog
ÜreticiReferans numarası
CARGO333847
CARGOF032333847
DELCO10515812
DELCO10515872
DELCO10524149
MERCEDES0011528710
MERCEDESA0011528710
ZMZM2407
ELECTROLOGSOL2024
KRAUFSSD7784
WAI67-1816

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları10

Starter motor codes from the AS source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
DELCO10479646
DELCO10479651
DELCO8200003
DELCO8200013
DELCO8200063
DELCO8200103
DELCO8200295
DELCO8200972
MERCEDESA00115287
AS-PLS1114