Ürün resmi henüz mevcut değil.

TEKNİK AYRINTILAR

ÖZELLİKLER

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
27.20
O.D.1 [ mm ]
56.50
O.D.2 [ mm ]
49.90
L.1 [ mm ]
66.50
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
20.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
15.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0160

SS0160

ZF NO.
84-109-12V
Gerilim
12V
Seri
BOSCH
Ekibimizle iletişime geçin →

SOLENOİD OE

21
SOLENOID OE from the AS source catalog
ÜreticiReferans numarası
BOSCH0331303168
BOSCH0331303668
BOSCH2339303279
BOSCH9330331009
CARGO139014
CARGOF032139014
MAGNETI MARELLI940113050380
MAGNETI MARELLIAME0380
ROVERSTC4462
ZMZM1575
DIXIE6660-1111
ELECTROLOGSOL1313
ERA227072
GHIBAUDIE3710
KRAUFSSB5014
KRAUFSSB9014
LAUBERCQ2030689
POWERMAX1014994
POWERMAX81014994
WAI66-9191
WOODAUTOSND11058

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları14

Starter motor codes from the AS source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
BOSCH0001108144
BOSCH0001109008
BOSCH0001109040
BOSCH0001109043
BOSCH0001109044
BOSCH0001110120
BOSCH0001218171
BOSCH0001218771
BOSCH0001314047
BOSCH0001314048
BOSCH0001314049
AS-PLS0106
AS-PLS0106(SEG)
AS-PLS0211