Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-816-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-816-12V
OE
27
PËR MOTORIN E NDEZJES
25

OE E SOLENOIDIT

27
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331302050
BOSCH0331302071
BOSCH0331302101
BOSCH0331302601
CARGO133642
CARGOF032133642
CASCOCSO10195AS
CQCQ2030296
ELECTROLOGSOL1033
ERA227571
GHIBAUDIE3667
KHD09947346
KHD9947346
KRAUFSSB3642
MAGNETI MARELLI940113050171
MAGNETI MARELLIAME0171
MERCEDES0001522210
MERCEDESA0001522210
POWERMAX81015362
REAL20301591BN
SANDOSSO101950
SIOMELE121950A
VW059911287C
WAI66-9136-1
WILSON60-15-6526
WOODAUTOSND1103
ZMZM628

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes25

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001207010
BOSCH0001208001
BOSCH0001208003
BOSCH0001208009
BOSCH0001208025
BOSCH0001208026
BOSCH0001208033
BOSCH0001208048
BOSCH0001209002
BOSCH0001209003
BOSCH0001209008
BOSCH0001209012
BOSCH0001211003
BOSCH0001211209
BOSCH0001211210
BOSCH0001310011
BOSCH0001310016
BOSCH0001311035
BOSCH0001311041
BOSCH0001313001
BOSCH0001313003
BOSCH0001313004
BOSCH0001313005
BOSCH0001313006
BOSCH0001313007