Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-343-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-343-12V
OE
37
PËR MOTORIN E NDEZJES
26

OE E SOLENOIDIT

37
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331304001
BOSCH0331304053
BOSCH1986SE1678
BOSCH2339304001
BOSCH2339304053
BOSCH2339305053
BOSCH2339305075
BOSCH2339305323
CARGO138877
CARGO333149
CARGOF032138877
CARGOF032333149
CASCOCSO10173AS
ELECTROLOGSOL1023
ELECTROLOGSOL1170
ERA227255
GHIBAUDIE3620
IKA461249
ITAB AUTOMOTIVE11110173AV
LE PARTSSL1005
LE PARTSSL1007
MAGNETI MARELLI940113050010
MEAT & DORIA46040
POWERMAX1014919
POWERMAX81014919
REAL20301371BN
RNLRNLS304001
SANDOSSO101730
SIOMELE121730A
VW07D911287
WAI054000279016
WAI66-91115
WILMINK GROUPWG2017792
WOODAUTOSND14612
WOODAUTOWOOSND14612
ZM371
ZMZM371

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes26

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS0124
AS-PLS0157
AS-PLS0390
AS-PLS0390SEG
AS-PLS0453
AS-PLS0550
AS-PLS0658S
AS-PLS0684S
AS-PLS0838S
BOSCH0001106011
BOSCH0001106019
BOSCH0001106020
BOSCH0001107016
BOSCH0001107040
BOSCH0001107041
BOSCH0001107046
BOSCH0001107059
BOSCH0001107082
BOSCH0001107107
BOSCH0001108121
BOSCH0001108122
BOSCH0001108155
BOSCH0001108168
BOSCH0001108183
BOSCH0001108200
BOSCH0001113010