Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-1141-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-1141-12V
OE
32
PËR MOTORIN E NDEZJES
9

OE E SOLENOIDIT

32
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
3EFFEELE0037
BOSCH0331303118
BOSCH0331303133
BOSCH0331303618
BOSCH0331303633
BOSCH1986SE1906
BOSCH2339303271
BOSCH2339303272
BOSCH2339303396
BOSCH2339303397
CARGO137175
CARGO332884
CARGOF032137175
CARGOF032332884
CQCQ2030636
ELECTROLOGSOL1299
ELECTROLOGSOL1464
ERA227352
GHIBAUDIE3607
IKA462719
KRAUFSSB3277
KRAUFSSB9277
MAGNETI MARELLI940113050046
MAGNETI MARELLIAME0046
MEAT & DORIA46064
POWERMAX1017304
POWERMAX81017304
WAI054000095210
WAI66-9167
WILSON60-15-6622
WOODAUTOSND12591
ZMZM473

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes9

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS0512
AS-PLS0870S
AS-PLS0964S
BOSCH0001110040
BOSCH0001110047
BOSCH0001110059
BOSCH0001115011
BOSCH0001115013
BOSCH0986016250