Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-1104-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-1104-12V
OE
14
PËR MOTORIN E NDEZJES
2

OE E SOLENOIDIT

14
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH2339303257
BOSCH2339303259
ELECTROLOGSOL1311
ERA227049
GHIBAUDIE3706
KRAUFSND12579
KRAUFSSB8782
LAUBERCQ2030223
MAGNETI MARELLI940113050362
MERCEDES0011524210
MERCEDESA0011524210
POWERMAX1013111
POWERMAX81013111
ZMZM1474

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes2

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS0087
BOSCH0001107048