Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

59-012-2-24V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
59-012-2-24V
OE
15
PËR MOTORIN E NDEZJES
11

OE E SOLENOIDIT

15
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
CARGO234662
CARGOF032234662
ELECTROLOGSOL9824
HINO28150-2120
HINO28150-2244
HINO28180-1532
HINO28180-2120
KRAUFSSW4662
LAUBERCQ2030656
SAWAFUJI1350-126-02X9
SAWAFUJI1350-126-70X9
SAWAFUJI1350-126-71X9
SAWAFUJI1350-142-05X9
TOYOTA28150-78061
WOODAUTOSND12028

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes11

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS9128
HINO03555020217
HINO281002327
HINO281002562
HINO281002623
SAWAFUJI03505020217
SAWAFUJI03505020233
SAWAFUJI03505020244
SAWAFUJI03505020512
SAWAFUJI03555020013
SAWAFUJI03555020016