Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Trade number
231711
Voltage
24
Terminal 50
Screw
B+ Height
20.00
B+
M10
Outer Diameter
62.00
No./mount. holes
3
No./terminals
3
Terminal 50/mm
M4
Bracket type
Crimp
Earth straps
Short
Amount of Mounting Holes
3
Total Length
108.00
Remarks
Cap: HC-CARGO 232195.

CARGO / SOLENOIDS & SAFETY SWITCHES CATALOG

F032231711

F032231711 - Solenoid Switch

ZF NO.
/
Tensioni
24V
Seria
/
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

26
SOLENOID OE from the CARGO source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
AUTOSTARTER POLANDSS0098
AUTOSTARTER POLANDSS0098P
AUTOSTARTER POLANDSS0098ZM
AUTOSTARTER POLANDSS0098BOSCH
BOSCH2339402116
BOSCH2339402139
BOSCH2339402160
BOSCH2339402167
BOSCH2339402189
BOSCHF042010297
BOSCHF042010298
BOSCHF042S10297
BOSCHF042S10298
BOSCHF042S10293
BOSCHF042S10295
BOSCHF042010293
BOSCHF042010295
BOSCH2339402190
HC-CARGO231711
UNIPOINTSNLS2965
UNIPOINTSNLS2966
UNIPOINTSNLS2963
UNIPOINTSNLS2961
WOOD AUTO SUPPLSND11043
ZM2639
ZMZM2639