Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
137.00
L.1 [ mm ]
106.50
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
15.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
13.00
Replacement for
DENSO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS6044

SS6044

ZF NO.
24-812-12V
Tensioni
12V
Seria
DENSO
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

16
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
AS-PLS6001
CARGO230827
CARGOF032230827
DENSO053400-4753
DENSO053400-4754
DENSO153400-1371
DENSO153400-1400
PRESTOLITE20500741
TOYOTA28150-54181
TOYOTA28150-54290
AUTO MAGNETOAM-44270
AUTO MAGNETOAM-44270U
DIXIE6646-20105
ELECTROLOGSOL6014
LAUBERCQ2030320
WOODAUTOSND12270

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes27

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
DENSO0280007370
DENSO0280007372
DENSO0280007373
DENSO0280008140
DENSO0280008141
DENSO0280008142
DENSO0280008760
DENSO0280008761
DENSO0280008762
DENSO0280009590
DENSO0280009591
DENSO0280009592
DENSO1280000360
DENSO1280007350
DENSO1280007351
DENSO1280007352
DENSO1280007353
DENSO1280008140
DENSO1280008141
DENSO1280008142
DENSO1280009590
DENSO1280009591
DENSO1280009592
DENSO2280000400
DENSO2280001300
DENSO2280001310
AS-PLS6001