Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
22.50
O.D.1 [ mm ]
50.00
O.D.2 [ mm ]
50.00
L.1 [ mm ]
71.50
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
22.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
20.50
Replacement for
MAGNETI MARELLI

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS4050P

SS4050P

ZF NO.
66-100-12V
Tensioni
12V
Seria
MARELLI
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

18
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
CARGO132228
CARGOF032132228
FIAT9938390
MAGNETI MARELLI63600901
MAGNETI MARELLI85530330
MAGNETI MARELLI85540001
MAGNETI MARELLI85540561
ZMZM651
CASCOCSO30104AS
ELECTROLOGSOL9014
ERA227605
GHIBAUDIE4706
KRAUFSSE2228
LAUBERCQ2030236
POWERMAX81015012
REAL20304401BN
SANDOSSO30104.0
WOODAUTOSND1233

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes16

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
MAGNETI MARELLI63221405
MAGNETI MARELLI63221406
MAGNETI MARELLI63221435
MAGNETI MARELLI63221436
MAGNETI MARELLI63221530
MAGNETI MARELLI63221533
MAGNETI MARELLI63221536
MAGNETI MARELLI63221635
MAGNETI MARELLI63223203
MAGNETI MARELLI63223235
MAGNETI MARELLI63223236
MAGNETI MARELLI63223237
MAGNETI MARELLI63223238
MAGNETI MARELLI63223239
MAGNETI MARELLI63223330
MAGNETI MARELLI63223331