Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
25.10
O.D.1 [ mm ]
54.00
O.D.2 [ mm ]
48.00
L.1 [ mm ]
61.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
24.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
12.00
Replacement for
MAGNETI MARELLI

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS4019P

SS4019P

ZF NO.
66-033-12V
Tensioni
12V
Seria
MARELLI
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

16
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
CARGO231990
CARGO237392
CARGOF032231990
CARGOF032237392
MAGNETI MARELLI940113050423
MAGNETI MARELLIAME0423
ZMZM2395
AUTO MAGNETOAM-44707
ELECTROLOGSOL6090
ELECTROLOGSOL9041
GHIBAUDIE4781
KRAUFSSE1990
KRAUFSSN1990
POWERMAX81011653
WAI66-9329
WOODAUTOSND12359

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes11

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
MAGNETI MARELLI063111006010
MAGNETI MARELLI063113001010
MAGNETI MARELLI063223537010
MAGNETI MARELLI063293537010
DENSO4280000660
MAGNETI MARELLI63111006
MAGNETI MARELLI63113001
MAGNETI MARELLI63223537
MAGNETI MARELLI63293537
AS-PLS4031
AS-PLS6075