Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
24.50
O.D.1 [ mm ]
51.50
O.D.2 [ mm ]
44.50
L.1 [ mm ]
75.50
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
19.40
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
16.40
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS1169S

SS1169S

ZF NO.
13-105-12V
Tensioni
12V
Seria
DELCO REMY
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

17
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
CARGO235006
CARGOF032235006
DELCO10469039
DELCO1114578
ZMZM4861
ELECTROLOGSOL2702
ERA227377
ERA227821
ERA227822
GHIBAUDIE6007
KRAUFSSD5006
POWERMAX1011918
WAI66-121
WAI66-121-1
WAI66-121-4T
WAI66-121-B25
WOODAUTOSND12982

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes21

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
DELCO10455010
DELCO10455011
DELCO10455012
DELCO10455013
DELCO10455025
DELCO10455026
DELCO10455042
DELCO10455047
DELCO10455048
DELCO10455051
DELCO10455053
DELCO10455054
DELCO10455060
DELCO10455061
DELCO10455070
DELCO10455076
DELCO21021366
DELCO9000719
DELCO9000735
DELCO9000773
DELCO9000775