Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
86.50
O.D.2 [ mm ]
46.00
L.1 [ mm ]
94.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0433P

SS0433P

ZF NO.
/
Tensioni
12V
Seria
/
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

34
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331101011
CARGO132803
CARGOF032132803
CLAAS1326320
DELCO19024322
IKA4.6419.9
IVECO9962878
KHD42485202
MAN81262120023
MERCEDES0001525710
MERCEDESA0001525710
ZM2901
ZMZM2901
BOMAG05755081
CASCOCSO10208AS
DIXIE6660-4111
ERA227207
GHIBAUDIE9207
ITAB AUTOMOTIVE11110208AV
KRAUFSSB2803
LAUBERCQ2030332
MEAT & DORIA46436
MONARK083101011
POWERMAX1011883
POWERMAX81011883
REAL20301802BN
SANDOSSO10208.0
SIOMELE122080A
WAI054.000.766.016
WAI66-9108-1
WILSON60-15-6589
WOODAUTOBOS0331101011
WOODAUTOSND11005
WOODAUTOWOOSND11005

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes36

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001413001
BOSCH0001413003
BOSCH0001413006
BOSCH0001413007
BOSCH0001413008
BOSCH0001413009
BOSCH0001413010
BOSCH0001413012
BOSCH0001413013
BOSCH0001413014
BOSCH0001413017
BOSCH0001413018
BOSCH0001418001
BOSCH0001418002
BOSCH0001418003
BOSCH0001418004
BOSCH0001418005
BOSCH0001418006
BOSCH0001418007
BOSCH0001418008
BOSCH0001418010
BOSCH0001418012
BOSCH0001418014
BOSCH0001418015
BOSCH0001418016
BOSCH0001418017
AS-PLS0350
AS-PLS0513
AS-PLS0653S
AS-PLS0714S
AS-PLS0715S
AS-PLS0740S
AS-PLS0834S
AS-PLS0836S
AS-PLS0857S
AS-PLS0935S