Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
26.00
O.D.1 [ mm ]
52.50
O.D.2 [ mm ]
45.70
L.1 [ mm ]
64.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
24.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
8.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0372(BOSCH)

SS0372(BOSCH)

ZF NO.
84-206-12V
Tensioni
12V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

11
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH1986SE1907
BOSCH2339305022
BOSCH2339305058
BOSCH2339305080
CARGO335552
CARGOF032335552
VW06B911287A
CASCOCSO10206GS
ELECTROLOGSOL1445
REAL20301602OE
SANDOSSO10206.1

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes47

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001107427
BOSCH0001107428
BOSCH0001120406
BOSCH0001120407
BOSCH0001120408
BOSCH0001120409
BOSCH0001120410
BOSCH0001120411
BOSCH0001121402
BOSCH0001121403
BOSCH0001121408
BOSCH0001121409
BOSCH0001121410
BOSCH0001121411
BOSCH0001121412
BOSCH0001121413
BOSCH0001122400
BOSCH0001122401
BOSCH0001122402
BOSCH0001122403
BOSCH0001125053
BOSCH0001125054
BOSCH0001125605
BOSCH0001125606
BOSCH0001153005
AS-PLS0120
AS-PLS0120(SEG)
AS-PLS0171
AS-PLS0171(SEG)
AS-PLS0214
AS-PLS0214(SEG)
AS-PLS0375
AS-PLS0375(SEG)
AS-PLS0398
AS-PLS0398(SEG)
AS-PLS0410
AS-PLS0410(SEG)
AS-PLS0468
AS-PLS0468(SEG)
AS-PLS0501(SEG)
AS-PLS0501S
AS-PLS0629S
AS-PLS0632(SEG)
AS-PLS0632S
AS-PLS0661(SEG)
AS-PLS0661S
AS-PLS0681S