Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
6
O.D.1 [ mm ]
50.00
O.D.2 [ mm ]
50.00
L.1 [ mm ]
91.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
16.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
11.50
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0315P

SS0315P

ZF NO.
84-809-6V
Tensioni
6V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

18
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331302001
BOSCH0331302002
BOSCH0331302004
BOSCH0331302005
CARGO135871
CARGOF032135871
MAGNETI MARELLI940113050164
MAGNETI MARELLIAME0164
ZMZM621
CQCQ2030296
ELECTROLOGSOL8848
ERA227559
GHIBAUDIE3661
LAUBERCQ2030354
POWERMAX81012796
WAI054.000.728
WAI66-91108-1
WOODAUTOSND1100

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes22

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001207001
BOSCH0001207003
BOSCH0001207005
BOSCH0001207009
BOSCH0001207015
BOSCH0001207016
BOSCH0001207017
BOSCH0001207018
BOSCH0001207019
BOSCH0001207020
BOSCH0001209001
BOSCH0001209006
BOSCH0001209014
BOSCH0001310005
BOSCH0001310007
BOSCH0001310008
BOSCH0001310009
BOSCH0001310010
BOSCH0001310018
BOSCH0001310019
BOSCH0001310023
AS-PLS01022S