Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
61.50
O.D.2 [ mm ]
53.50
L.1 [ mm ]
83.00
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
34.50
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
21.50
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0229S

SS0229S

ZF NO.
84-D05-24V
Tensioni
24V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

29
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH2339402155
BOSCH2339402173
BOSCH2339402185
CARGO234129
CARGO333164
CARGOF032234129
CARGOF032333164
FIAT230E24
IVECO42550489
PRESTOLITE861204
ZM1732
ZMZM1732
3EFFEELE0030
CASCOCSO10631AS
CASCOCSO10631GS
CQCQ2030666
ELECTROLOGSOL1057
ERA227918
KRAUFSSB4129
MEAT & DORIA46275
POWERMAX1015869
POWERMAX81015869
REAL20301136BN
REAL20301136OE
SANDOSSO10631.0
SANDOSSO10631.1
WAI054.000.320.010
WOODAUTOBOS2339402185
WOODAUTOSND1518

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes9

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001231016
BOSCH0001231046
BOSCH0001231146
BOSCH0001251009
BOSCH0001251010
BOSCH0001263021
BOSCH0001263022
AS-PLS0082
AS-PLS0994(SEG)