Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
30.20
O.D.1 [ mm ]
61.00
O.D.2 [ mm ]
53.90
L.1 [ mm ]
83.70
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
24.60
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
18.20
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0009

SS0009

ZF NO.
84-D29-12V
Tensioni
12V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

34
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331402006
BOSCH0331402042
BOSCH0331402068
BOSCH0331402070
BOSCH0331402209
BOSCH0331402568
BOSCH0331402570
BOSCH2339402141
CARGO131141
CARGO333144
CARGOF032131141
CARGOF032333144
DELCO19024459
MAGNETI MARELLI940113050188
MAGNETI MARELLIAME0188
ZMZM648
AUTO MAGNETOAM-44070
AUTO MAGNETOAM-44070W
CASCOCSO10141
CQCQ2030391
DIXIE6660-6211
DIXIE6660-6211-2
DIXIE6660-6911
DIXIE6660-6911-2
DIXIESB-163
ELECTROLOGSOL1095
ERA227599
GHIBAUDIE3588
KRAUFSSB1141
POWERMAX81010631
SANDOSSO10141
WAI66-9105
WAI66-9105-1
WOODAUTOSND1475

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes32

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001359089
BOSCH0001359097
BOSCH0001359098
BOSCH0001362039
BOSCH0001362322
BOSCH0001362601
BOSCH0001362605
BOSCH0001362700
BOSCH0001362701
BOSCH0001362702
BOSCH0001367003
BOSCH0001367027
BOSCH0001367035
BOSCH0001367046
BOSCH0001367051
BOSCH0001367054
BOSCH0001367063
BOSCH0001369002
BOSCH0001369003
BOSCH0001369006
BOSCH0001369007
BOSCH0001369025
AS-PLS01046S
AS-PLS0486
AS-PLS0496
AS-PLS0559
AS-PLS0593
AS-PLS0631S
AS-PLS0793S
AS-PLS0797S
AS-PLS0895S
AS-PLS0924S