Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
61.60
O.D.2 [ mm ]
53.70
L.1 [ mm ]
82.80
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
24.00
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
20.40
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0004

SS0004

ZF NO.
84-D57-24V
Tensioni
24V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

41
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
AS-PLSS0004
BOSCH0331402010
BOSCH0331402201
BOSCH0331402510
CARGO130303
CARGO130303Z
CARGO333138
CARGO333664
CARGOF032130303
CARGOF032333138
CARGOF032333664
DELCO19024451
ISKRA / LETRIKA16.905.395
MAGNETI MARELLI940113050186
MAGNETI MARELLIAME0186
MERCEDES0001523410
MERCEDESA0001523410
ZMZM645
3EFFEELE0060
AINDECGB-1645A
AINDECGB-645A
AUTO MAGNETOAM-44510
AUTO MAGNETOAM-44510G
AUTO MAGNETOAM-44510M
AUTO MAGNETOAM-44510U
CASCOCSO10621AS
CQCQ2030006
DIXIE6660-6222
DIXIE6660-6222-2
ELECTROLOGSOL1063
ERA227592
GHIBAUDIE3600
POWERMAX81011356
REAL20301126BN
SANDOSSO10621.0
UNIPOINTSNLS-281
WAI66-9107
WAI66-9107-1
WILSON60-15-6572
WOODAUTOBOS0331402010
WOODAUTOSND1148

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes29

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001231003
BOSCH0001263049
BOSCH0001263050
BOSCH0001360022
BOSCH0001360037
BOSCH0001360056
BOSCH0001360065
BOSCH0001368001
BOSCH0001368019
BOSCH0001368020
BOSCH0001368024
BOSCH0001368028
BOSCH0001368035
BOSCH0001368055
BOSCH0001368056
BOSCH0001368062
BOSCH0001368085
BOSCH0001368300
BOSCH0001368307
BOSCH0001368309
AS-PLS0002
AS-PLS0040
AS-PLS0068
AS-PLS0070
AS-PLS0092
AS-PLS0118
AS-PLS0170
AS-PLS0636S
AS-PLS0689S