Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

PRIRADENIE MODELOV

REFERENCIE MODELOV

WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-D51-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-D51-12V
OE
16
PRE ŠTARTÉR
17
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

16
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
BOSCH0331401009
BOSCH0331401509
CARGO137443
CARGOF032137443
CASCOCSO10179
ELECTROLOGSOL1139
ERA227726
GHIBAUDIE3628
KRAUFSSB7443
LAUBERCQ2030154
MAGNETI MARELLI940113050260
MAGNETI MARELLIAME0260
POWERMAX1014729
POWERMAX81014729
SANDOSSO10179
ZMZM742

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov17

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobcaKód štartéra
BOMAG05710924
BOMAG05710928
BOSCH0001354012
BOSCH0001354082
BOSCH0001354083
BOSCH0001354084
BOSCH0001354091
BOSCH0001354094
BOSCH0001354096
BOSCH0001354108
BOSCH0001354113
KHD1170048
KHD1303920
KHDB1R12X18H7622
MWM605720100047
MWM605720100049
MWM605720100050