Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

PRIRADENIE MODELOV

REFERENCIE MODELOV

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-D33-24V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-D33-24V
OE
18
PRE ŠTARTÉR
11
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

18
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
BOSCH9330081032
BOSCH933A081032
ELECTROLOGSOL1015
ERA227433
ERA227578
ERA227866
GHIBAUDIE3622
MAGNETI MARELLI940113050100
MAGNETI MARELLI940113050178
MAGNETI MARELLIAME0100
MAGNETI MARELLIAME0178
WAI66-91153
WILSON60-15-6595
WOODAUTOSND1145
ZEN70536
ZENZN70536
ZMZM536
ZMZM636

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov11

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobcaKód štartéra
BOSCH9000083043
BOSCH9000083046
BOSCH9000083064
BOSCH9000083073
BOSCH9000083076
BOSCH9000453079
BOSCH9000453088
ZM8010301
ZM8010303
ZM8010304
ZM8010307