Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

PRIRADENIE MODELOV

REFERENCIE MODELOV

AS
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

60-0268-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
60-0268-12V
OE
0
PRE ŠTARTÉR
15
Kontaktujte náš tím →

SOLENOID OE

No records published in the source.

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov15

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobcaKód štartéra
LESTER16036
LESTER16051
VALEO438318
VALEO458744
VALEODRS1036
VALEOG209378A
VALEORSM14-10
VALEOTS1857
VOLVO1T012105240438
VOLVO31407197
VOLVO31419543
VOLVO36003124
VOLVO36010074
VOLVO36010074-0
VOLVOP31407197