Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

TECHNICKÉ ÚDAJE

ŠPECIFIKÁCIE

part type
Switch Solenoid
mfr
DELCO
mfr series
50MT
voltage
32
mount type
FLANGE
terminal battery
1/2-13 POST
terminal motor
1/2-13 POST
terminal switch
10-32 POST
type
INTERMITTENT DUTY
terminal count
4

WAI / SOLENOIDS & RELAYS CATALOG

WAI 66-137-USA

WAI 66-137-USA

ZF NO.
/
Napätie
32V
Rad
/
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

4
SOLENOID OE from the WAI source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
Delco1115515
Delco1115536
Delco1115539
Delco1115567

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov23

Starter motor codes from the WAI source catalog
VýrobcaKód štartéra
Lester3299
Lester6762
Delco10461160
Delco10478807
Delco10478808
Delco10478827
Delco10478828
Delco10478829
Delco10478870
Delco10478871
Delco10478916
Delco10478919
Delco10479167
Delco1109280
Delco1109284
Delco1109988
Delco1990256
Delco1990257
Delco1990333
Delco1993740
Delco1993798
Delco8200018
Delco8200019

PRE VOZIDLO

Applications2

Applications from the WAI source catalog
PRE VOZIDLOModelVariantOd rokuDo roku
Cummins EnginesK SeriesK3819911992
Lister-PetterVarious—19902003